متریال و محصولات 2017


محصولات و متریال ۲۰۱۷

بهترین مصالح ساختمانی و محصولات موجود در بازار کدامند؟ محبوب ترین کدام ها هستند؟ با قدردانی از فعالیت های خوانندگان ما ، ما شروع به یافتن پاسخ هایی برای این سؤالات می کنیم. بسیاری از خوانندگان ما با استفاده از دو ابزار Arch Daily ، متریال و محصولات معماری مورد علاقه خود را – مستقیماً از فهرست ما – در پوشه های شخصی My ArchD Daily ذخیره کرده اند. ما داده های ۶ ماهه اول سال ۲۰۱۷ را بررسی کرده ایم تا محبوب ترین محصولات موجود از فروشگاه ما را با شما شناسایی و به اشتراک بگذاریم. چرا این محصولات دارای محبوبیت بالایی هستند؟ آیا آنها را در پروژه بعدی خود اعمال خواهید کرد؟

پانل های بتونی پلیمری سوراخ دار برای نما های تهویه

    هسته پانل ها با استفاده از مخلوط سیلیس ، کوارتز و سنگ بازالت با رزین های پلی استر با قالب گیری تولید می شوند. پانل های بتونی پلیمری توسط یک پوسته از سطح محافظت می کند، که دارای محافظت فوق العاده ای در برابر اشعه UV و سایر عوامل جوی است.

متریالپارچه های فلزیIllumesh :

 Illumesh با زاویه چراغ های LED ، میزان روشنایی را کنترل می کند. آنها می توانند در یک منطقه خاص متمرکز شوند ، یا  سطح کل نما را بپوشانند. به کمک یک  کانسپت برنامه ریزی شده  می توان به یک نور پردازی خلاقانه دست یافت. در مقایسه با سیستم های نورپردازی معمولی ،  Illumeshتصاویر با وضوح بالاتر ی دارد.  مقاومت بالایی را در برابر آب و هوا و دما از خود نشان می دهد و به عنوان یک سطح رسانه ای  نیز با کارایی و کیفیت بالا از اینترنت برتری می یابد.

 متریال پارچه های فلزیIllumesh

متریال پنجره ی آلومینیوم:

soleal  Solealاز یک پروفیل با  عمق ۶۵ میلی متر یا ۵۵ میلی متر استفاده می کند و در دو سبک جذاب  یا بیشتر طراحی شده است: یک قاب باز “قابل مشاهده” با تزریق حداکثر ۵۲ میلی متر برای اتمام یک کار امروزی  مناسب است ، یا یک قاب باز “مینیمالیستی” باریک ، باخطوط دید ظریف که کاهش آلومینیوم تا ۴۲میلی متر  قابل مشاهده  است .

متریال پنجره ی آلومینیوم

متریال کاشی های هیدرولیک

مناسب برای کف و دیوار و برای مصارف داخلی و خارجی است.  این کاشی ها با نگهداری ساده و کارایی بالا ، درقالب ۱۲ “x12” در دسترس هستند.

 متریال کاشی های هیدرولیک

متریال نمای پانل سه بعدی سیمان فایبر 

این متریالی است که با نور و سایه بازی می کند ، یک نقش برجسته خطی را نشان می دهد که از اندازه و شکل انگشت انسان مدل شده است. در هر لحظه از روز ، با تغییر زاویه  تابش نور ، جنبه ی ظاهری متفاوتی به متریال می دهد. هر پنل بی نظیر است و بافت داخلی خام و بدون پرداخت متریال سیمان فایبر را نشان می دهد.

 متریال نمای پانل سه بعدی سیمان فایبر

پانل های فلزی سوراخ دار برای نما

    این متریال با استفاده از دستگاه CNC دقیق میلی متری و سایر فن آوری های جدید تولید می شود، که میتواند الگوها و شکل های سوراخ دار با طرح های سفارشی  را ایجاد کند.

متریال پانل های فلزی سوراخ دار برای نما

 : FLUT Fightslightsچراغهای فضای باز

این یک چراغ روشنایی است که در تزریق آلومینیوم ساخته شده است و در رنگ خاکستری بافتی یا رنگ آنتراسیت لاک زده شده است و شیشه ای  است که با درجه حرارت بالا طراحی شده است. به کمک اتصال توپ ، قابلیت چرخش نور ایجاد میگردد، که این زاویه بین ۹۰ تا ۳۰- یا  می تواند برعکس باشد.

متریال : FLUT Fightslightsچراغهای فضای باز

کاشی های چینی: مجموعه هایMaxFine Iron & Trax 

رنگ های تحریک کننده و طیف گسترده ای از قالب ها و سطوح. طرحی برای متنوع ترین متن ، اعم از تنظیماتمسکونی ، مناطق تجاری یا فضاهای بزرگ معماری.

متریال کاشی های چینی: مجموعه هایMaxFine Iron & Trax

درب های تاشو یک پارچه

این پرده ها و صفحات داخلی، حشرات ، نور خورشید و حریم خصوصی را کنترل می کنند و در هنگام استفاده کاملاً وارد قاب درب می شوند. صفحه نمایش در دو نوع مش موجود است و حتی کوچکترین حشرات را نیز کنترل می کند ، در حالی که صفحات شامل گزینه های Light-filter و Blackout هستند.

متریال درب های تاشو یکپارچه

سیستم های پارتیشن داخلی: مش فلزی بافته شد

    این ماده ای است که رنگ و بافت را فراهم می کند ، به نور واکنش نشان می دهد و انعطاف پذیر و شکل پذیراست. پانل ها به طور همزمان باز و بسته ، تقریباً در هر کاربردی عملکردهای بی شماری را انجام می دهند.

متریال سیستم های پارتیشن داخلی: مش فلزی بافته شد

پانل های نمای سوراخ دار برای صفحه های سایه بان

این پانل های نمای سوراخ دار می توانند به عنوان کرکره کشویی استفاده شوند. سوراخ های آن بسته به زمان روز و زاویه تابش نور خورشید طیف گسترده ای از الگوهای روشنایی را ایجاد می کند.

متریال پانل های نمای سوراخ دار برای صفحه های سایه بان

  Terracottaضد آفتاب

    توری از جنس استنلس استیل با سایر مواد ایجاد شده است که دیوارهای صفحه نمایش بی نظیری را ایجادمی کند. این دیواره صفحه نمایش را می توان “پوشیده” از مایل به قرمز ، شیشه ، چوب و بسیاری از مواد دیگر.

متریال توری ضد آفتاب

  Clerestories & Facadesبرای

ClearShade شیشه های بیرونی

این فناوری هم نور روز و هم کنترل گرمای خورشیدی را بهینه می کند، در حالی که اکثر راه حل های لعاب یکیاز این اهداف را با هزینه دیگر به نفع خود قرار می دهند. کاهش ترکیب بارهای روشنایی و HVAC منجر به صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی و هزینه می شود.

متریال شیشه های بیرونی

مبلمان چوبی باغ

ایده آل برای انواع کاربردهای خارجی به دلیل ظاهر ، پایداری و دوام آن. چوب Accoya برای انواع پروژه ها ومبلمان بیرونی ، از مجموعه های پاسیو تا تجهیزات شهری انتخاب شده است.

متریال مبلمان چوبی باغ

درب های سفارشی

این درهای تشکیل شده با طراحی منحصر به فرد دارای یک زیر ساخت داخلی داخلی مناسب هستند که به آنهاامکان می دهد طول عمر ۵-۱۰ ساله درب های پر رفت و آمد را طولانی تر کنند.

متریال درب های سفارشی

منبع:www.archdaily.com  

ترجمه: گروه معماری آروکو

اخبار و اطلاعیه هامقالات

محصولات

گروه معماری آروکومشاهده نوشته ها

گروه معماری آروکو با همکاری دفتر نظام مهندسی ۱۸۲۳ ارائه دهنده کلیه خدمات ساختمانی شامل خدمات شهرداری ، نظام مهندسی ، طراحی نما و دکوراسیون داخلی، بازسازی و اجرای ساختمان ها و تولید محتواهای معماری و ساختمانی می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *