سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید
_

سوالات متداول

_

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمیتوانید پاسخ خود را پیدا کنید،سوال خود را در فرم ارسال نمایید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول(طراحی پروژه ها)

مراحل طراحی داخلی پروژه یا نما به چه صورت انجام می شود؟

پلان مورد نظر توسط کارفرما بصورت حضوری یا از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال می گردد، سپس کارشناسان شرکت آروکو با کارفرمای محترم هماهنگ نموده و اطلاعات لازم تکمیل می گردد. مشاوره های اولیه صورت می گیرد و در صورت توافق، طراحی داخلی صورت می پذیرد.

آیا طراحی انجام شده قابل تغییر خواهد بود؟

بله. پیش از شروع طراحی داخلی پروژه یا نما کلیه اطلاعات، سلایق و محدودیتهای مد نظرکارفرما لحاظ و صورتجلسه می گردد ولی از آنجا که هدف نهایی این شرکت حس شادی و رضایت کارفرمایان عزیز است بعد از طراحی، تغییرات تا یک مرتبه بدون هزینه انجام می گیرد.

هزینه ی طراحی و اجرا یک پروژه طراحی داخلی یا نما چقدر است؟

هزینه اجرا کاملا به نوع طراحی و میزان کار بستگی دارد ولی اگر پروژه ی طراحی و اجرا با هم قرارداد بسته شود هزینه طراحی اخذ نمی شود.هزینه طراحی در جلسه قرارداد بصورت فیکسه اعلام میگردد ولی هزینه های اجرایی کاملا متناسب با شرایط طرح و شرایط بازار است.

آیا امکان بازدید از محل توسط متخصصان قبل از آغاز کار وجود دارد؟

بله قطعا، قبل از هرگونه اقدام برای طراحی، محل شما توسط کارشناسان و متخصصان این شرکت بازدید، برداشت و فضای مجاورین نیز بررسی می گردد.

آیا انجام مرحله طراحی دکوراسیون داخلی و نما بدون اجرا نیز امکان پذیر است؟

بله انجام این امر خصوصا در مورد پروژه هایی که بعد مسافت دارند، امکان پذیر است.

مقدار هزینه برای اجرای دکوراسیون داخلی محیط چقدر است؟

این میزان کاملا بستگی به طرح اولیه و نوع متریال مصرفی دارد و این قیمت باید کاملا به روزرسانی شود زیرا قیمت ها با شرایط روز تغییر می کنند.

سوالات متداول(بخش دانلود و خرید محتوا)

فرمت فایل های دانلود چیست؟

فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با فرمت های zip/rar می باشند. درون آنها فایل هایی قرار داده شده که بسته به نیاز شما با فرمتهای pdf یا پاورپونت (ppt) و یا اتوکد(dwg ) می باشد

چگونه خرید کنیم ؟

خرید به صورت آنلاین می باشد، دوستانی که کارت عابر بانک عضو شتاب دارند به راحتی می توانند هزینه ی محصول را در سایت پرداخت نمایند و آن دسته از دوستانی که قادر به پرداخت آنلاین نیستند می توانند در قسمت تماس با ما، تماس حاصل فرمایند و پس از کارت به کارت کردن هزینه، فایل به ایمیلشان ارسال می گردد.

آیا خرید در سایت نیاز به عضویت دارد؟

بله، برای خرید در سایت ابتدا باید عضو سایت شوید و این امر به منظورسهولت در خرید های بعدی شما است، همچنین این سایت برای مشتریان دائمی خود تخفیفات و پیشنهادات ویژه ای در نظر دارد.

نحوه ی دریافت محصول خریداری شده در بخش فروشگاه معماری به چه صورت می باشد؟

برخی محصولات ما به صورت دانلودی می باشد و برخی دیگر به صورت پستی . فایل هایی که حجم کمتری دارند به صورت دانلودی در سایت قرار می گیرند و فایل هایی که حجم بالایی دارند به صورت پستی ارسال میگردد.

ممکن است بعد از خرید فایل دانلود شده مشکل داشته باشد؟

فایل ها کاملا تست می شوند سپس برای دانلود یا فروش قرار داده می شوند. حال اگر در موارد خاص فایل با مشکل مواجه شد در قسمت تماس با ما می توانید در ارتباط باشید تا مشکل شما حل گردد.

چرا کارفرمایان می توانند به شرکت فنی مهندسی آروکو اعتماد کنند؟

-سابقه کاری چندین ساله و استعلام از کارفرمایان پیشین که اسامی و موقعیت پروژه های آنها اعلام شده است.
– کلیه خدمات طراحی و اجرایی در قالب فاکتور به کارفرمایان تقدیم میگردد که این فاکتورها قابلیت بررسی در مراجع ذی صلاح را دارد.
-در بخش اجرا، کارفرمایان در هر کدام از بخشها اعم از نحوه خرید مصالح و معرفی نیروهای اجرایی میتوانند افراد مورد وثوق خود را معرفی نمایند. قطعا نظارت بر عملکرد صحیح ایشان بر عهده شرکت فنی مهندسی آروکو می باشد.

چرا شرکت فنی مهندسی آروکو بصورت مدیریت پیمان( حق الزحمه بصورت درصدی از هزینه اجرا) عمل می کند؟

دست کارفرما جهت انتخاب کمیت و کیفیت مصالح باز خواهد بود.
در صورت افزایش یا کاهش در حجم کار و همچنین قیمت مصالح و تجهیزات و نیروهای انسانی پروژه، هیچ گونه مشکلی ما بین کارفرما و شرکت رخ نخواهد داد.
طرح اجرا شده نهایی کاملا بر اساس سلیقه و بودجه کارفرما بسته خواهد شد و لذا حق اظهار نظر در انتخاب طرح، کیفیت مصالح ونحوه اجرا از کارفرمای محترم سلب نخواهد شد.

چرا کارفرمایان قدیمی برای کارهای جدیدشان مجددا شرکت فنی مهندسی آروکو را انتخاب می کنند؟

برای زمان و بودجه ایشان احترام قائلیم.
جهت حفظ و ارتقای نام شرکت در تلاشیم متعهد، خوش قول و حرفه ای عمل کنیم.
خدمات طراحی و اجرایی این شرکت موجب بهره وری اقتصادی و حفظ خوشنامی کارفرمایانمان گردیده است.
در طراحی ها سلایق کارفرما، موقعیت پروژه ها و بهینه سازی طراحی با سطح بودجه کارفرمایان مد نظر قرار گرفته و احساس شادی و رضایت برایشان رقم خورده است
استراتژیهای بازاریابی پیشنهادی توسط شرکت با توجه به سوابق کاری و تحصیلی اعضا، بهره وری اقتصادی، برندینگ و امکان بهتر فروش را برای کارفرمایان فراهم آورده است.
کلیه تخفیفات و شرایط ویژه که شرکت به واسطه انجام پروژه های متعدد نزد فروشندگان و تولید کنندگان مصالح و تجهیزات اعتبار سنجی شده و به آن دست پیدا کرده است مستقیما در اختیار کارفرمایان قرار می گیرد.
نگاه شرکت که اخذ تعداد متعدد کار، سود معقول، اعتماد دو جانبه و نگرش برد برد در فعالیتها می باشد باعث تداوم همکاریها و احساس رضایت متقابل ما بین کارفرمایان عزیز و اعضای شرکت گردیده است.

نقطه تمایز شرکت فنی مهندسی آروکو با دیگر شرکتها چیست؟

از آنجا که شاکله اصلی این شرکت از دفتر نظام مهندسی ۱۸۲۳ بوده است لذا کلیه ارتباطات و اطلاعات مورد نیاز جهت شهرداریها، سازمان نظام مهندسی ساختمان، سازمان آتش نشانی، کمیسیون ماده صد و …. در اختیار اعضای شرکت وجود دارد و لذا موانع حقوقی و قانونی در کلیه مباحث طراحی و اجرایی توسط این شرکت قابل مرتفع کردن می باشد.
از آنجا که مدیریت اجرایی شرکت پایه یک سازمان نظام مهندسی ساختمان در رشته سازه هستند لذا در طراحی های معماری کلیه محدودیتهای سازه ای نیز همزمان بررسی و مرتفع می گردد.
حضور، تاثیر گذاری و اعمال بهینه سلیقه کارفرمایان در طرحهای داخلی و نمای شرکت، حس مشارکت و تصمیم گیری کارفرمایان را زنده نگه می دارد.
بر این باوریم که همه چیز را همگان می دانند و حاصل ضرب ادعا در عمل مقداریست ثابت. پس سعی مان این است که عملگرایانه باشیم تا سخنران.

از ما بپرسید